www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Hirdetés azonosító: 889038

HSA Kft. – A hazai személyzeti szolgáltató.
Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Vezetőségi tárgyalások, rendezvények, üzleti utak szervezése
  • Havi és negyedéves üzleti jelentések, beszámolók, prezentációk készítése, levelezés bonyolítása az igazgató utasításainak megfelelően
  • Dokumentumok fordítása, valamint tolmácsolás rendezvényeken és megbeszéléseken
  • Vállalat belső hírlevelének elkészítésében, valamint a kifelé irányuló kommunikációban való aktív közreműködés
  • Az üzemvezetéshez kötődő adminisztratív feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése

Elvárások:

  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt
  • Felsőfokú végzettség
  • Szigorúan bizalmas információk megfelelő kezelése
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló problémamegoldó, kommunikációs és előadó készség
  • Rugalmas hozzáállás, tanulási hajlandóság
  • Precíz munkavégzés, terhelhetőség

Munkavégzés helye:

  • Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése címre!