www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

Magyar tulajdonú, kiterjedt nemzetközi kapcsolatrendszerrel rendelkező, tőkebefektetéssel és vállalati tanácsadással foglalkozó cég budapesti székhelyére

Menedzser asszisztenst

keres.

Feladatok

  • Üzletfejlesztő kollégák munkájának teljes körű támogatása
  • Prezentációk, árajánlatok, szerződések előkészítése
  • Excel táblázatok kezelése, készítése
  • Dokumentumok archiválása, rendezése
  • Adminisztratív és projekt jellegű feladatok elvégzése és koordinálása

Elvárások

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Angol nyelv felsőfokú ismerete írásban és szóban
  • Magas szintű Excel tudás és gyakorlat
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Pontos, precíz, önálló, felelős munkavégzés
  • Nyitottság új ismeretek befogadására
  • Jó kommunikációs készség

Előny

  • Excel makrók ismerete
  • Gépírási ismeretek
  • Külföldi tanulmány / munkatapasztalat
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B típusú jogosítvány
  • Francia nyelvtudás
  • Vállalat-értékelés és M&A területen szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál

  • Szakmai fejlődés
  • Változatos feladatok
  • Stabil munkahely
  • Évről évre folyamatosan fejlődő vállalati háttér

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Magyar és angol nyelvű önéletrajzzal, nettó bérigény megjelöléssel, lehetőleg motivációs levéllel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol