www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • A hirdetés 1013 napja lejárt

Nemzetközi szinten tevékenykedő IT tanácsadó és vállalati információs rendszerek fejlesztésével foglalkozó cég

keres

Részmunkaidős munkatársat

Feladatok:
A cég ügyvezetőjének tehermentesítése a pénzügyi és számviteli és adminisztratív feladatok felügyeletében és önálló végrehajtásában, levelezés és együttműködés az üzleti partnerekkel. A havi könyvelési anyag elkészítése a külső könyvelő cég számára. A pontosság, határidők betartása, a megbízhatóság és a jó kommunikációs készség nagyon fontosak a munkakör betöltéséhez.

Elvárásaink:

  • felsőfokú végzettség vagy több éves ügyviteli gyakorlat
  • középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • legalább 2 év ügyviteli gyakorlat
  • magas szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • gyakorlott Internet használat
  • jó problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • pénzügyi- számviteli végzettség
  • német nyelvtudás
  • jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Munkavégzés nemzetközi környezetben
  • Betanítás a támogató környezetbe, az eljárásokba és a szabályzatokba
  • Kiváló technikai támogatás
  • Kulturált, barátságos munkahely

Munkavégzés helye: általában Budapest, XI., esetenként Budakeszi is lehet.
Munkakör jellege: 20 órás részmunkaidős

Jelentkezés módja: Az angol és magyar nyelvű önéletrajzokat valamint egy motivációs levelet az alábbi e-mail címre várjuk. Hivatkozás: MGR_ASSZ_SL

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Részmunkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol