www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • A hirdetés 1081 napja lejárt

A 15 éves HAT-AGRO Csoport irodai adminisztrációs munkára keres megbízható, munkájára igényes munkatársat

menedzser asszisztens

pozícióba.

A munkavégzés helye: Győr

Munkaidő: teljes munkaidő 8 óra

Feladatkör:

  • A cégvezető munkájának támogatása
  • Prezentációk és kimutatások készítése
  • Projekt jellegű feladatok koordinálása
  • Fordítás, tolmácsolás
  • Üzleti levelezés magyar és angol nyelven
  • Határidős feladatok nyilvántartása, nyomon követése
  • Üzletkötők munkájának nyomon követése

Egyéb elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Magas szintű angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Stressztűrő képesség
  • Microsoft Office magasfokú ismerete
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Külkereskedelmi végzettség
  • SAP vagy más vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Folyamatos szakmai fejlődés
    Fiatalos, dinamikus csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Notebook, mobiltelefon

Munkakezdés: 2014. szeptember 1.

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és angol nyelvű önéletrajzát és kézzel írott motivációs levelét az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük, az email tárgyában feltüntetni: menedzser asszisztens

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol