www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • A hirdetés 923 napja lejárt
Komárom-Esztergom megyei multinacionális fémipari partnercégünk megbízásából keresünk Menedzser asszisztenst.

Munkavégzés helye: Magyarország

Feladat:
  • Projektfeladatok koordinálása és támogatása;
  • Prezentációk és kimutatások készítése;
  • Dokumentumok fordítása, tolmácsolás tárgyalások esetén;
  • Vevői és beszállítói látogatások koordinálása, illetve gyárlátogatások lebonyolítása;
  • Riportok készítése, kommunikáció a cégcsoport többi telephelyével világszerte.

Képzettség típusa:

Szükséges végzettség: Felsőfokú végzettség előny

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Tárgyalóképes német és román nyelvismeret szóban és írásban;
  • Angol nyelvismeret;
  • Microsoft Office magas fokú ismerete.

Előny:

  • 1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség gazdasági területen.

Kompetenciák:

  • Munkájában kitartó;
  • Talpraesett, határozott személyiség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Önállóság, elkötelezettség;
  • Lelkes, tanulékony, csapatjátékos személyiség.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Munkavégzés helye: Magyarország, betanulást követően nemzetközi területen

Nyelvismeret: Német, középfokú szint

Egyéb: Munkavégzés helye: Magyarország, betanulást követően nemzetközi területen.

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: TA01ma

Helyek Fejér
Kategória Humán erőforrás