www.cvonline.hu

MENEDZSER ASSZISZTENS

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.12.
Hirdetés azonosító: 814556

Link megjelenítéseimages/editor/1291648347.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk – fejér megyei vállalat – számára az Ügyvezető igazgató napi munkájának támogatására keresünk pályázót, az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

  • Az Ügyvezető Igazgató napi munkájának támogatása
  • Kapcsolattartás a vállalat ügyfeleivel
  • Együttműködés a vállalat társosztályaival
  • Megbeszélések megszervezése, jegyzőkönyv készítése
  • Munkavállalók üzleti utazásával kapcsolatos ügyintézés
  • A vállalati kommunikáció közvetítése
  • Prezentációk, riportok készítése
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség
  • Multinacionális környezetben hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat
  • MS Office erős felhasználó szintű ismerete
  • Aktív tárgyalóképes angol és kommunikációképes spanyol nyelvtudás
  • Agilis, jó szervező, kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Megbízható személyiség

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Bejárás támogatása
  • Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil munkahelyen

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye, Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a E-mail cím megjelenítése e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MENEDZSER ASSZISZTENS, Fejér megye, Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Sárkány Zita
E-mail: zita.sarkany.E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-864-5000
Telefon: +36-22-500-240
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése