www.cvonline.hu

MENEDZSER ASSZISZTENS

  • A hirdetés 1308 napja lejárt

25 éves múltra visszatekintő, hazai, magántulajdonban lévő szigetvári Hőszig Kft.

munkatársat keres

Feladatai

  • Ügyvezető, ill. a gazdasági vezető támogatása: adminisztráció, aktuális feladatok tervezése, szervezése, nyomon követése
  • Telefonos és személyes ügyfélforgalom lebonyolítása, hostess feladatok ellátása
  • Üzleti tárgyalások leszervezése, előkészítése
  • Kapcsolattartás külső partnerekkel: ügyvédi iroda, könyvvizsgáló, pénzintézet
  • Belső vállalati megbeszélések leszervezése, előkészítése, döntéselőkészítő információk összegyűjtése, megbeszélések utókövetése
  • Határidős feladatok ütemezése, figyelemmel kísérése
  • Egyéb adminisztratív, és titkári feladatok ellátása

Elvárások

  • Office programcsomag magabiztos használata
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
  • Társalgási szintű angol és / vagy német nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség
  • Határozott személyiség, ápolt megjelenés
  • Rugalmasság, ügyfélbarát szemlélet

Jelentkezés módja: Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a lent megadott e-mail címre.