www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • A hirdetés 1071 napja lejárt

Feladatok:

-        A Műszaki és Vállalati Kapcsolatok Igazgatóság titkársági és menedzser asszisztensi feladatainak ellátása,

-        Postázási és számla igazoltatási feladatok ellátása,

-        Napi, heti és havi jelentések, jegyzőkönyvek, adatelemzések és riportok elkészítése,

-        Közreműködés a vezetői riportok elkészítésében,

-        Munkaidő nyilvántartás vezetése,

-        Szabadságterv elkészítése, aktualizálása és nyomon követése,

-        Beszerzési megrendelések indítása, nyomon követése,

-        Utazás és rendezvényszervezés,

-        Az Integrált Irányítási Rendszer érintett szabályozó dokumentumainak folyamatos aktualizálása, módosítása, a változások oktatása,

-        Részvétel a belső auditokon, audit jegyzőkönyvek elkészítése,

-        Angol nyelvű anyagok fordítása,

-        Szükség (távollét) esetén az Ügyvezetői és Termelési menedzser asszisztens helyettesítése.

A pozíció betöltéséhez szükséges feltételek, követelmények:

-        Felsőfokú végzettség,

-        Precíz, pontos munkavégzés, rendszerszemlélet, jó kommunikációs képesség,

-        Tárgyalóképes aktív angol nyelvtudás,

-        Magabiztos, erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office használat),

A kiválasztás során előnyt jelent:

-        Multinacionális környezetben szerzett releváns tapasztalat,

-        SAP ismeret.

Amit a vállalat kínál:

-        Nemzetközi hátterű, stabil munkahely, kiemelkedő sikerekkel,

-        Kihívásokkal teli, felelősségteljes munka,

-        Versenyképes jövedelem,

-        Versenyképes kompenzációs csomag: 13. havi fizetés, mozgó bér, cafeteria, biztosítás, munkába járás biztosítása.

Helyek Fejér
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő