www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • Az állásajánlat lejárt.

Ha egy innovatív és környezettudatos vállalat tagja szeretne lenni, ha fejlődésre és változatos
feladatokra vágyik, akkor ez a hirdetés Önnek szól!
Újonnan induló ipari beruházásunk elhivatott és lendületes csapatába keresünk

Főbb feladatok:

  • Az Ügyvezető és a felsővezetők munkájának támogatása
  • Vezetői programok: tárgyalások, megbeszélések és interjúk szervezése
  • Részvétel a vállalat napi operatív és adminisztratív ügyeinek intézésében
  • Részvétel a különböző hivatalokkal és hatóságokkal folytatott ügyintézésekben
  • Részvétel a szerződések, munkaköri leírások valamint a belső vállalati szabályzatok elkészítésében
  • Kis értékű beszerzések bonyolítása
  • Beérkező számlák ellenőrzése és kezelése
  • Riportok és kimutatások készítése

Követelmények:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 év releváns munkatapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Alapfokú / társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Önálló gondolkodásmód és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó és kommunikációs képesség
  • Eredmény orientált, lendületes személyiség

Előny jelent:

  • Ügyvezető és/vagy Projektvezető mellett szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos munka
  • Folyamatos szakmai fejlődés (szakirányú továbbképzések)
  • Dinamikusan fejlődő vállalati környezet

Munkavégzés helye:

  • Visonta

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését és úgy érzi, hogy a megfogalmazott követelményeknek maradéktalanul megfelel, úgy fényképes önéletrajzát, a pozíció megnevezésével küldje el a lenti e-mail címre.

Munkavégzés helye Visonta
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Heves