www.cvonline.hu

Menedzser Asszisztens

  • A hirdetés 212 napja lejárt

A magyarországi forgácsolt alkatrészgyártás egyik meghatározó szereplője,

a Polyax Kft.

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Ügyvezető igazgató munkájának támogatása
  • projektek koordinálása
  • adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • min. 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • kiváló számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • magas szintű kommunikációs és szervező készség
  • kedvesség, precizitás, gyorsaság, talpraesettség, rugalmasság
  • pozitív személyiség

Előny:

  • aktív angolnyelv-tudás
  • jogosítvány és saját autó

Amit biztosítunk:

  • stabil, megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
  • hosszú távú munkalehetőség
  • fiatalos, összetartó, barátságos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el önéletrajzát, a lenti e-mail címre, vagy jelentkezhet az alábbi telefonszámon: +36 30 472 74 47

Helyek Székesfehérvár
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő