www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens

  • A hirdetés 395 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

Alapanyaggyártó Igazgatóság

munkakörbe munkatársat keres

Feladatai:

·        A vezető munkájának támogatása;

·        A napi szintű adminisztratív tevékenységek ellátása; üzleti levelezés (e-mail, posta);

·        Kimutatások, jelentések, prezentációk készítése magyar és angol nyelven;

·        Kiküldetéssel kapcsolatos adminisztratív és szervezési feladatok;

·        Értekezletek, rendezvények szervezése, szükséges anyagok, eszközök biztosítása;

·        Külföldi és belföldi vendégek fogadása, ezzel kapcsolatos szervezési feladatok ellátása;

·        Egyéb dokumentációs és adminisztratív feladatok ellátása.

 Elvárásaink:

·        Felsőfokú végzettség;

·        Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

·        Több éves hasonló pozícióban szerzett tapasztalat;

·        Magas szintű MS Office ismeretek (Outlook, Excel, PowerPoint, Word);

·        Kiváló kommunikációs és szervezőkészség;

·        Pontos, precíz, igényes munkavégzés;

·        Megbízhatóság, határozott fellépés;

·        Proaktivitás.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.02.28-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozatlan idejű