www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens (Referenciaszám: HM-1089)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.23.
Jelentkezési határidő: 2015.09.28.
Hirdetés azonosító: 878785

Feladatok:

  • Ügyvezető igazgató napi munkájának támogatása
  • Hivatalos, bizalmas ügyek kezelése
  • Üzleti utazások, tárgyalások, konferenciák szervezése, koordinálása
  • Vállalati rendezvények megszervezésben való aktív részvétel, együttműködés a társosztályokkal
  • Beszámolók, riportok, statisztikák prezentációk készítése
  • Bejövő telefonhívások kezelése, ügyvitellel kapcsolatos feladatok elvégzése, levelezés lebonyolítás magyar, angol és német nyelven
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • 2-3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol és német nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeret (MS Office szoftverek magas szinten)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervező készség
  • Pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális vállalkozás megbízásából toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol és német nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és pozícióhoz tartozó HM 1089–es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a +3620/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)