Gyárigazgató asszisztens - Fejér megye (Referenciaszám: HM-1089)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2017.03.19.
Hirdetés azonosító: 878785

Feladatok:

  • Gyárigazgató napi munkájának támogatása
  • Hivatalos, bizalmas ügyek kezelése
  • Üzleti utazások, tárgyalások, konferenciák szervezése, koordinálása
  • Vállalati rendezvények megszervezésben való aktív részvétel, együttműködés a társosztályokkal
  • Beszámolók, riportok, statisztikák prezentációk készítése
  • Bejövő telefonhívások kezelése, ügyvitellel kapcsolatos feladatok elvégzése, levelezés lebonyolítás magyar, angol és német nyelven
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, diploma előnyt jelent
  • Több éves releváns szakmai tapasztalat
  • Aktív középfokú angol ÉS német nyelvtudás
  • Kiváló számítógépes ismeret (MS Office szoftverek magas szinten)
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiváló szervező készség
  • Pontosság, precizitás

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Multinacionális környezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

A munkavégzés helye: Mór, Fejér megye

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol és német nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és pozícióhoz tartozó HM 1089–es referenciaszámot.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő