www.cvonline.hu

Menedzser asszisztens JO-1407-288714

  • A hirdetés 779 napja lejárt

Multinacionális Partnerünk részére keressük bővülés, fejlődés céljából a  munkatársat az alábbi pozícióba:

                                                    Menedzser  assisztens

(angol és német nyelvvel)

Fő feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás idegen nyelveken
  • Ajánlatok, szerződések előkészítése
  • Ügyféladatbázis nyilvántartása, frissítése, karbantartása
  • Menedzserek munkájának támogatása (prezentációk és kimutatások készítése)
  • Üzleti folyamatok, projektek kivitelezésének támogatása
  • Egyéb adminisztratív jellegű munkavégzés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább középfokú angol és német nyelvtudás SZÓBAN ÉS ÍRÁSBAN egyaránt
  • Erős felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kiváló kommunikációs és priorizáló képesség
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzésre és egyben csapatmunkára való képesség
  • Megbízhatóság, rugalmasság

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, bónusz,nyelvtámogatás)
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál
  • Impozáns munkakörnyezet,  dinamikus csapat, összetartó kollégák

Pályakezdő vagy, de jól beszéled a nyelveket? Várjuk a TE jelentkezésedet is!

Munkavégzés helye:

Budapest

Email: E-mail cím megjelenítése

Helyek Budapest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol