MENEDZSER ASSZISZTENS angol és német nyelvtudással (4-6 óra)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 897175

Link megjelenítéseimages/editor/1330800545.jpg" border="0" alt="" />

Megbízónk Fejér megyei multinacionális gyártóvállalat, mely iparágában
világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, több mint 20 000 munkavállalót foglalkoztat. A megnövekedett feladatok eredményes elvégzése érdekében keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

FELADATOK

  • Az Ügyvezető Igazgató munkájának támogatása
  • A vállalat partnereivel való kapcsolattartás
  • Társosztályokkal való együttműködés
  • Meetingek szervezése
  • A dolgozók utazásaival kapcsolatos adminisztráció
  • A vállalat belső kommunikációs csatornáinak karbantartása, fejlesztése
  • A szervezeti változások figyelemmel követése, a dolgozók informálása
  • Az Intranet szerkesztése és fejlesztése
  • Riportok és prezentációs anyagok készítése

ELVÁRÁSOK

  • Felsőfokú végzettség műszaki érdeklődéssel, műszaki végzettség előnyt jelent
  • Magas fokú számítástechnikai készségek, Office ismeret
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás, de legalább az egyik nyelv tárgyalóképes, a másik nyelv középfokú ismerete szükséges
  • Tapasztalat asszisztencia területén
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Magasfokú kreativitás és önállóság

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás
  • Teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz

A MUNKAVÉGZÉS HELYE

Székesfehérvár környéke

A JELENTKEZÉS MÓDJA

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MENEDZSER ASSZISZTENS angol és német nyelvtudással (4-6 óra), Székesfehérvár környéke

ELÉRHETŐSÉGI ADATOK

Kapcsolattartó: Ruff Viktória
E-mail: E-mail cím megjelenítése
Mobil: +36-30-855-3566
Telefon: +36-22-500-240; +36-30-864-6000
Fax: +36-22-500-241
Web: Link megjelenítése
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678