Menedzser asszisztens (angol és lengyel/ török/ szerb/ horvát/ cseh/ román/ szlovén nyelv folyékony szintű ismerete)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.12.18.
Hirdetés azonosító: 896315
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Az értékesítési csapat projektjeinek háttértámogatása.

Feladatkör, felelősségek:    Feladatok:

• Az értékesítési csapat projektjeinek háttértámogatása, úgymint:

• Szerződések, ajánlatok készítése az adott nyelveken

• Kapcsolattartás az értékesítési csapattal

• Árkalkuláció

• Társosztályokkal (logisztika, pénzügy, jog) történő kapcsolattartás, információk begyűjtése

• Jóváhagyási folyamatok menedzselése

• Tréningeken, workshopokon való részvétel

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Elvárások:

• Főiskolai / egyetemi diploma (Utolsó évesek jelentkezését is várjuk!)

• Folyékony angol nyelvtudás

• Folyékony lengyel/ szerb/ horvát/ cseh/ román/ szlovén nyelvtudás

• 0,5-2 éves munkatapasztalat (előnyt jelent a projekt jellegű, irodai környezetben szerzett tapasztalat)

• Kezdeményező-készség, flexibilitás

• Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség

• Csapatjátékos hozzáállás, szervezőkészség

• MS Office ismerete

Nyelvtudás:    Folyékony angol és lengyel/ török/ szerb/ horvát/ cseh/ román/ szlovén nyelvtudás

A megbízó cég profilja:    Megbízónk egy nemzetközi szolgáltatóközpont.

Amit megbízónk kínál:

•multikulturális, dinamikus és pozitív környezet

•lehetőség a folyamatos fejlődésre

•változatos feladatok, munkakörök, nemzetközi projektekben való részvétel lehetősége

•vonzó munkahelyi környezet

Egyéb:    Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Link megjelenítése

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.