www.cvonline.hu

Mélyépítő (Betanított Munkás)

  • A hirdetés 167 napja lejárt

Mint európai építőtechnológiai konszern, évente több ezer építményt hozunk létre világszerte, amelyhez a megfelelő emberekre, építőanyagokra és eszközökre a megfelelő időben és helyen van szükségünk. Csapatmunka nélkül - földrajzi határokon és területeken átívelően - ez nem lenne lehetséges. Legyen Ön is a csapatunk tagja!

Csapatunk erősítéséhez a STRABAG-MML Kft. speciális mélyépítési területére, országos munkavégzéssel

MÉLYÉPÍTŐ (BETANÍTOTT MUNKÁS)

(Job-ID: HU-2016-017991)

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • fúrógépek és más speciális gépek mellett végzett munka

Elvárások:

  • legalább alapfokú végzettség
  • kitartás/állóképesség
  • felelősségtudat

Előny:

  • mélyépítő szakmunkás végzettség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Jelentkezéséhez kattintson a Jelentkezés gombra, és töltse ki online nyomtatványunkat bruttó fizetési igényének megjelölésével (x12) a honlapunkon, melynek végén (a "dokumentumok csatolása" oldalon) csatolja önéletrajzát is.

Kérjük, kattintson JELENTKEZÉS gombra!

Kapcsolat
STRABAG-MML Kft.
1117 Budapest, Gábor Dénes u. 2. INFOPARK D épület
Orbán Levente
Telefon: +36 30 579 5508
Link megjelenítése