www.cvonline.hu

Mellékmérő ügyintéző

Hozzáadva: 2017.09.21.
Hirdetés azonosító: 1191392

Dinamikusan fejlődő, több mint 100 éves múlttal rendelkező szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Mellékmérőkkel kapcsolatos ügyfélmegkeresések fogadása, ügyintézése,
  • Ügyfélpanaszok, reklamációk ügyintézése,
  • Számlázással, szerződésekkel kapcsolatos ügyek kezelése,
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér, fejlődési lehetőség
  • Fix alapbér + Cafeteria
  • Támogató környezet

Előnyök:
  • SAP rendszer ismerete

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.

Munkavégzés helye:
  • XIII. kerület