www.cvonline.hu

Mellékmérő ügyintéző

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1114137

Dinamikusan fejlődő szolgáltatóvállalat megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Mellékmérőkkel kapcsolatos ügyfélmegkeresések fogadása, ügyintézése,
  • ügyfélpanaszok, reklamációk ügyintézése,
  • számlázással, szerződésekkel kapcsolatos ügyek kezelése,
  • kimenő telefonos ügyfélmegkeresések bonyolítása,
  • kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • felhasználó szintű számítógépes ismeretek,
  • ügyfélközpontúság,
  • teherbírás és monotónia tűrés.

Juttatások:
  • Stabil vállalati háttér,
  • fix alapbér + Cafeteria.

Előnyök:
  • Ügyfélszolgálati munkatapasztalat,
  • precíz, pontos munkavégzés.

Nyelv:
  • Magyar

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.