www.cvonline.hu

Mellékhatás Szakértő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2017.01.02.
Hirdetés azonosító: 1083794
lejárt

Mellékhatás szakértőt keresünk multinacionális gyógyszeripari partnerünk számára. A pozíció legfőbb célja a beérkező gyógyszer mellékhatások orvosi szempontból való értékelése.

A mellékhatás szakértő legfőbb feladatai lesznek:
  • A vállalat készítményeivel kapcsolatos terápiás területek szerinti súlyos és nemkívánatos események elemzése.
  • Az időszakos gyógyszerbiztonsági jelentések elkészítéséhez szükséges feladatok ellátása.
  • A vállalat készítményeinek illetve hatóanyagainak mellékhatásával kapcsolatos hazai és nemzetközi szakirodalom nyomon követése.
  • Szignál detektálási feladatok ellátása.

Legfőbb elvárások a mellékhatás szakértővel szemben:
  • Orvosi végzettség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Farmakológia területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Frissdiplomások jelentkezését is várjuk.

 Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését önéletrajza feltöltésével jelentkezhet.