www.cvonline.hu

Melegburkolók

  • A hirdetés 277 napja lejárt

Franciaországi, folyamatos munkavégzésre keresünk

melegburkolókat!

Pontos, gyors, munkájára nagyon igényes szakembereket jelentkezését várjuk.

Feladatok:

  • PVC és linóleum burkolat lerakása,
  • aljzatkiegyenlítés,
  • szőnyegpadló méretre vágása, lerakása, szegélyek felhelyezése.

Elvárás:

  • szakmai végzettség,
  • szakmai tapasztalat,
  • önálló munkavégzés.

Saját autó szükséges a kiutazáshoz és kézi szerszámokat is vinni kell.
Előnyt jelent a külföldi munkatapasztalat és a francia nyelvtudás!
Fontos tudnivalók:

  • Havi átlagkereset kb. 1990 euro.
  • A szállást (családi ház vagy apartman) és a munkaruhát a cég biztosítja.
  • Nincs regisztrációs költség, sem egyéb rejtett költség.
  • Nyelvtudás nem szükséges, tolmácsok segítik a dolgozók munkáját, hétvégi ügyeletet biztosítunk és a teljes adminisztráció szervezetten működik (pl.: bankszámlaszám nyitás, adóbevallás).

Fényképes szakmai önéletrajzokat és referenciákat az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Külföld
Kategória Külföldi munka
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges