www.cvonline.hu

Megyei szervezetfejlesztési vezető

  • A hirdetés 1088 napja lejárt

A Business Contact Community Kft (Link megjelenítése) hazánk egyik legdinamikusabban fejlődő üzletszerzésre szakosodott szervezete. Célja, hogy speciális üzleti találkozók (főleg üzleti reggelik), képzések és konferenciák szervezésével, a hazai mikro-, kis-, és közepes vállalkozások cégvezetőinek új üzleti kapcsolatok, és stratégiai együttműködések kialakításában segítsen az adott városban, megyében, regionálisan vagy országosan.

munkatársakat keres, az alábbi városokban:
Budapest, Nyíregyháza, Miskolc, Debrecen, Eger, Gyöngyös, Kecskemét, Békéscsaba, Szeged, Pécs, Szombathely, Sopron, Győr, Veszprém, Siófok, Székesfehérvár, Tatabánya, Vác

Főbb feladatok, munkák:

  • Cégvezetői partnerhálózat kialakítása és a BCC tagság fejlesztése
  • A BCC tagok rendszeres partnerlátogatása, illetve folyamatos kapcsolatok kiépítése a potenciális cégvezetőkkel, a BCC üzleti módszertana szerint
  • BCC tagi szerződések megkötése, menedzselése egészen a számlázás folyamatáig
  • Rendszeres üzleti találkozók (reggelik, képzések és konferenciák) szervezése és menedzselése a BCC üzleti stratégiájának megfelelően
  • Oktatások, szakmai találkozók, rendezvények és konferenciák szervezése és lebonyolítása
  • BCC tagok üzleti kapcsolatrendszerének folyamatos fejlesztése és katalizálása
  • Pontos adminisztráció vezetése a BCC támogató informatikai rendszereiben
  • Heti és havi jelentések, beszámolók és teljesítés igazolások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kapcsolatépítő képesség, pozitív attitűd, és megnyerő személyiség
  • Magas fokú szervező készség és megbízható, önálló munkavégzés
  • Magabiztos kommunikáció - akár 20-25 ember előtt is
  • Kiemelkedő problémamegoldó készség
  • Eredményes és hatékony telefonos időpont egyeztetés
  • Működő kapcsolatrendszer a helyi KKV szektorban
  • Gyakorlott értékesítési véna
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előnyös, ha az alábbi területek egyikén gyakorlati tapasztalattal rendelkezik:

  • Reklám- és médiafelületek, vállalati biztosítások, vagy banki termékek, vállalati telekom, vagy IT termékek és szolgáltatások értékesítése.
  • Lezárt múltú network marketing vezetői tapasztalat. (A jelenlegi és jövőbeni MLM-es tevékenység kizárva! 100%-ban MLM mentes tevékenység.)

Amit kínálunk:

  • Főállású, 8 órában bejelentett munkaviszony – alapbér + jutalék
  • Folyamatosan emelkedő jövedelem (nettó 150-250.000.-Ft/hó a próbaidő után)
  • Céges lap-top, mobiltelefon, valamint folyamatos networking-, és értékesítési képzések
  • Erős online támogatás, és céges adatbázis
  • Megbecsült és elismert szerep a helyi és regionális gazdasági életben
  • Biztos fejlődési lehetőség egy dinamikus, profi csapatban, és tervezhető jövő

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a következő e-mail címre várjuk: