www.cvonline.hu

Megváltozott munkaképességű Telefonos operátor

  • A hirdetés 474 napja lejárt

Telefonos operátor 4 órás részmunkaidőben MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰEKNEK!

Saját call centerünkbe keresünk megváltozott munkaképességű személyeket, 4 órás telefonos operátor munkakörben.

Feladatok:

  • Kimenő hívások lebonyolítása
  • Hívások számítógépen történő dokumentálása
  • Vezető utasításainak végrehajtása

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség
  • Pontos, tömör fogalmazás
  • Határozott fellépés

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka az első naptól
  • Fix havi fizetés
  • Stabil, hosszútávú munkahely
  • Jó munkahelyi környezet
  • Gyakorlat megszerzését biztosítjuk

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület
  • Munkakezdés: azonnal
  • Tapasztalat nem szükséges

A jelentkezésbe kérjük beleírni a megváltozott munkaképesség ŐEK százalékát és a következő felülvizsgálat idejét.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: : BPM/01/3621-4/2015-1519

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014