www.cvonline.hu

Megváltozott munkaképességű szórólapos

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.21.
Hirdetés azonosító: 1113233

Székesfehérvár 100 km-es vonzáskörzetébe keresünk az alábbi munkakör betöltésére munkavállalókat:
Feladatok:

  • Szórólapok terjesztése megadott útvonalon
  • Plakátok kihelyezése
  • Szórólapozással járó adminisztráció elvégzése

Elvárások:
  • OFSZ határozat megléte
  • Jó fizikai álloképesség
  • Napi 4 óra szórólapozás vállalása
  • Utazási hajlandóság

Juttatások:
  • Határozatlan idejű, bejelentett munkaviszony
  • Utaztatás megoldott

  • Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a megadott e-mail címre és telefonon tájékoztatjuk a részletekről!