www.cvonline.hu

Megváltozott munkaképességű szervizasszisztens

  • A hirdetés 194 napja lejárt

Az MAN Truck & Bus a Volkswagen Csoport tagjaként a világ egyik vezető haszongépjármű és autóbusz gyártó cége.
Magyarországi gyári képviselete, az
MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft.
felvételt hirdet dunaharaszti kirendeltségére,

részmunkaidős,

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ

szervizasszisztens

munkakörbe.

Főbb feladatai:

  • Közreműködés a telephely és szerviz adminisztratív ill. pénztárosi feladatainak ellátásában
  • Statisztikák készítése
  • Telefonok fogadása, kollégák kapcsolása, ügyfelekkel, partnerekkel valamint beszállítókkal való kapcsolattartás és kommunikáció
  • Egyéb ad-hoc jellegű egyszerűbb feladatok és helyettesítések ellátása

Elvárások:

  • Megváltozott munkaképességet igazoló okmány
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, (Excel, Outlook, Word)
  • Önálló, precíz és proaktív munkavégzés
  • Ügyfél orientáltság, együttműködés a társágazatokkal
  • Megbízhatóság

Előny:

  • Német vagy angol nyelvtudás

Amennyiben a fent említett munkakör felkeltette érdeklődését és rendelkezik a szükséges feltételekkel, FÉNYKÉPES önéletrajzát a lenti e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Dunaharaszti
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő