www.cvonline.hu

Megváltozott munkaképességű Rehabilitációs Tanácsadó

  • Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva

Megváltozott Munkaképességű munkavállalót keresünk

Rehabilitációs tanácsadói munkaörbe

4 órában

Feladatok:

  • Közreműködik a társaság foglalkoztatási rehabilitációs szakmai program kidolgozásában, működtetésében.

  • Közreműködik a hatósági ellenőrzések előkészítésében.

  • Figyelemmel kiséri a foglalkoztató jelentési kötelezettségeit.

  • Szervezi, irányítja a foglalkoztató segítő szolgáltatásokat

  • Figyelemmel a 12. szerint előírt rehabilitációs tanácsadó feladataira

  • Részt vesz a megváltozott munkaképességű munkavállalók munkájának értékelésében.

  • Rendszeres fogadóórát biztosít a megváltozott munkaképességű munkavállalók részére.

  • Ellátja a foglalkoztató belső szabályzataiban meghatározottakat és a Rehabilitációs üzletág vezető által kiadott feladatokat.

  • Folyamatosan tanulmányozza a megbízás ellátásához szükséges jogszabályokat.

Elvárások:

  • A 327/2012. (XI. 16.) Korm. 1 sz. melléklete szerint.

Amit nyújtunk:

  • Bejelentett munka az első naptól

  • Fix havi fizetés

  • Stabil, hosszú távú munkahely

  • Jó munkahelyi környezet

Megváltozott munkaképességű munkavállalók jelentkezését várjuk.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük - önéletrajza elküldésével, pozíció és összegészség károsodásának megjelölésével - jelentkezzen az alábbi e-mail címen: E-mail cím megjelenítése

Helyek Magyarország
Kategória -