Megváltozott Munkaképességű Munkavállalókat keresünk vezető elektronikai alkatrészeket gyártó cég részére!

  • Frissítve 78 napja

Munkakör megnevezése: Betanított összeszerelő munka

Leendő munkatárs feladatai:

  • apróbb termékek szerelése (kézzel és kéziszerszámmal) munkautasítás alapján

  • termékek folyamatos minőségellenőrzése (felületkezelés, mérés)

  • késztermékek csomagolása

Amit nyújtunk:

  • Munkaidő: 4, 6 vagy 8 óra

  • Bejelentett munka az első naptól

  • Munkába járás: busz

  • Bónusz és béren kívüli juttatások

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Kecskemét

  • Munkakezdés: azonnal

  • 8 általános

A jelentkezésbe kérjük beírni a megváltozott munkaképesség ÖEK százalékát és a következő felülvizsgálat idejét. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével: E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Bács-Kiskun