Megváltozott Munkaképességű Munkavállalókat Keresünk partnerünk részére Részmunkaidős pénztár hostess munkakörbe

  • A hirdetés 276 napja lejárt

Megváltozott Munkaképességű Munkavállalókat Keresünk partnerünk részére

Részmunkaidős pénztár hostess munkakörbe

(20, 25, 30 órás munkavégzés)

Feladatok:

  • Vásárlók fogadása és áthaladásának biztosítása a pénztáron

  • Pénztárgép kezelése és pontos pénztárblokk készítése

  • Pontos pénzkezelés

  • Információkat szolgáltat a vásárlók számára

Elvárások:

  • Jó kommunikációs készség

  • Megbízhatóság, becsületesség

  • Pontosság, precizitás

  • Jó megjelenés, mosoly

  • Időbeosztásbeli rugalmasság

Juttatások, ajánlat:

  • Azonnali munkalehetőség

  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés

  • Jó hangulatú csapatmunka

  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye:

  • Maglód

A jelentkezésbe kérjük beírni a megváltozott munkaképesség ÖEK százalékát és a következő felülvizsgálat idejét.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével: E-mail cím megjelenítése e-mail címre.