Megváltozott Munkaképességű Munkavállalókat Keresünk partnerünk részére Alkalmazott az önkiszolgáló osztályon (árufeltöltő)

  • A hirdetés 91 napja lejárt

Megváltozott Munkaképességű Munkavállalókat Keresünk partnerünk részére

Alkalmazott az önkiszolgáló osztályon (árufeltöltő)

(20, 25, 30 órás munkavégzés)

Feladatok:

  • Az áruosztályok megfelelő működésének biztosítása (árufeltöltés, címkézés, rendezés, tisztaság, megrendelés)

  • A raktárak rendben tartása

  • Információt szolgáltat a vásárlók számára

  • Részt vesz a leltárak előkészítésében és lebonyolításában

Elvárások:

  • Kereskedelmi érzék

  • Precizitás, pontosság

  • Időbeosztásbeli rugalmasság

  • Dinamizmus

Juttatások, ajánlat:

  • Azonnali munkalehetőség

  • Stabil háttér, karrierlehetőség, folyamatos szakmai képzés

  • Jó hangulatú csapatmunka

  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Maglód

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakmunkás / Egyéb szakiskola

  • Szakközépiskola

  • Gimnázium

  • Felsőfokú tanfolyam

A jelentkezésbe kérjük beírni a megváltozott munkaképesség ÖEK százalékát és a következő felülvizsgálat idejét.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével: E-mail cím megjelenítése e-mail címre.