www.cvonline.hu
Megváltozott munkaképességű gyártósori összeszerelő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1077107
lejárt

Dinamikusan fejlődő, multinacionális gyártó partnerünk részére keresünk munkatársakat gyártósori összeszerelői feladatokra

Feladatok:

  • betanított dolgozóként fékberendezések összeszerelése

Elvárások:

  • 8 általános végzettség
  • megbízhatóság
  • minőségi munka iránti elkötelezettség
  • munkájára és környezetére igényes
  • Jelentkezni önéletrajz megküldésével lehet

Amit nyújtunk:

  • Munkavégzés helye Jászberény vonzáskörzetében
  • Kiemelt alapbér
  • Egyéb kiegészítő juttatások
  • Igényes munkakörnyezet, stabil háttér
  • Szervezett munkába járás biztosítása az alábbi településekről:
    Jászberény,  Jászfelsőszentgyörgy, Tápiószecső,  Tóalmás, Szentmártonkáta,  Nagykáta, Tura, Zsámbok, Vanyarc,  Hatvan,  Boldog, Jászfényszaru,   Pusztamonostor, Jászárokszállás, Jászdózsa, Jászjákóhalma, Szentlőrinckáta

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.