www.cvonline.hu

Megváltozott munkaképességű éttermi kisegítő

Hozzáadva: 2017.11.14.
Hirdetés azonosító: 1022719

Székesfehérvári gyorsétterem hálózat, keres munkatársat munkakörbe.
Feladatok:

  • Konyhai terület rendben tartása
  • Éttermi kisegítői feladatok

Elvárások:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Megváltozott munkaképesség
  • Székesfehérvári lakhely

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség

  • Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a megadott email címre vagy személyesen jelentkezzen irodánkban hétfőtől-péntekig 9-16 óráig (Székesfehérvár, Távirda utca 18. 1. emelet)

Munkavégzés helye:
  • Székesfehérvár

Kategória
Régió
Fejér