www.cvonline.hu

MEGVÁLTOZOTT MUNKAKÉPESSÉGŰ asszisztens

  • A hirdetés 548 napja lejárt

Az MAN Kamion és Busz Kereskedelmi Kft. felvételt hirdet dunaharaszti kirendeltségére, részmunkaidős állásra,

Főbb feladatai:

  • Gazdasági vezető munkájának támogatása
  • Feladatok előkészítése, továbbítása, begyűjtése, elő-ellenőrzése
  • Titkárnői, asszisztensi és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Kapcsolattartás a német anyavállalattal és külföldi partnerekkel
  • Telefonos hivatali belföldi és külföldi ügyintézés

Elvárások:

  • REHAB igazolvány
  • Minimum középfokú végzettség, gazdasági végzettség vagy affinitás
  • Aktív német/angol nyelvtudás szóban és írásban (német preferált)
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word, PowerPoint)
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés,
  • Jó problémamegoldó képesség, csapatorientált egyéniség

Előny:

  • Kontrolling, pénzügyi területen szerzett tapasztalat
  • Gyors- és gépírás
  • Megbízható, önálló és precíz munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Változatos munkafeladatok
  • Stabil cég biztos háttérrel

Amennyiben a fent említett munkakör felkeltette érdeklődését és rendelkezik a szükséges feltételekkel, FÉNYKÉPES önéletrajzát az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Megváltozott munkaképességű
Elvárt nyelvtudás Angol, Német