www.cvonline.hu
Megváltozott munkaképességű adminisztrátor
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.02.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1096048
lejárt

A Trenkwalder Személyzeti Szolgáltató Kft. jelentős mértékben bővíti országos hálózatának toborzási és foglalkoztatási kapacitását, ezért megváltozott munkaképességű munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Ügyfelek fogadása
  • Dokumentáció kezelés,- iktatás, - rendezés
  • Pályázói adatbázis kezelés (rögzítés)
  • Irattár rendezés, folyamatos karbantartás a digitalizált rendszerben
  • Telefonos kapcsolattartás a cég Munkavállalóival és Pályázóival
  • A munkavégzés helye: Gyöngyös
  • Munkaidő napi 8 óra

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny)
  • Számítógépes ismeretek (Word, Excel)
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • RSZSZ, NRSZH szakvélemény megléte

Amit nyújtunk:

  • Azonnali munkába állás
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Fejlődési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.