www.cvonline.hu
Megrendeléskezelési koordinátor (Referenciaszám: PJ3372)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.02.03.
Jelentkezési határidő: 2015.04.05.
Hirdetés azonosító: 900790
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Megrendeléskezelési koordinátor- Műszaki támogatás

Feladatok:
- A rendelések elhelyezése és nyomon követése a vállalati rendszerekben, jelentések készítése a megrendelések státuszáról
- Standard, szabványosított folyamatok kialakítása az egyéni ügyfelek részére
- Szoros együttműködés a franciaországi projekt csapattal
- A kiszállításhoz szükséges alkatrészek, dokumentumok biztosítása, számlázás előkészítése
- A megrendelések során fellépő változások monitoringozása
- Embargós országokba irányuló megrendelések kezelése
- Esetenkénti kick-off találkozók szervezése

Elvárások:
- Főiskolai vagy egyetemi mérnöki diploma

- Erős középszintű angol nyelvtudás
- Excel magabiztos használata
- Rendkívüli kommunikációs készség és csapatjátékos szemléletmód
- Magasfokú stressztűrő képesség
- 2 év határozott idő vállalása

Előnyt jelent:
- Olasz/Francia/Orosz nyelvismeret
- SAP/Oracle vállalatirányítási rendszer ismerete
- Hasonló területen szerzett munkatapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Tekintse meg új álláskereső weboldalunkat mérnökök számára:
Link megjelenítése

Kattintson Facebook profilunkon a Tetszik gombra, ha elsőként szeretne értesülni legfrissebb mérnök kereséseinkről: