Megrendelés ügyintéző - határozott idejű szerződés (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 818463
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek megrendeléseit (SW/HW beszerzését).

 - Elindítja, koordinálja és ellenőrzi a megrendelési folyamatokat a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig.

 - Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a tartalom tekintetében a visszajelzéseket.

 - Informálja a megrendelőt a megrendelés státuszáról.

 - Frissíti a rendszereket a folyamat egészében (SAP, eBEST, T-Systems Asset Manager).

 - Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és belső).

 - Munkavégzés a szakmai vezető irányítása mellett, szakmai protokollok mentén.

 - Elkészíti a megrendeléseket és továbbítja őket a beszerzési osztályra.

 - Folyamatosan tájékoztatja a projektmenedzsert/kérelmezőt a haladásról valamint a felmerülő nehézségek megoldásának lépéseiről.

 - Kezeli a fogyasztói panaszokat a beszerzési folyamat során.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség, informatikai/gazdasági végzettség   előny

 - Általános informatikai ismeretek, Excel alapos, SAP   alapszintű ismerete

 - Felsőfokú német és középfokú angol nyelvtudás

 - Jó kommunikációs és gyors tanulási készség

 - Monotonitástűrés, önállóság, precizitás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német/angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80950

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen