Megrendelés ügyintéző (határozott idejű szerződés) (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 729394
lejárt
FELADAT

Feladatok

-Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek   megrendeléseit (SW/HW beszerzését).

-Elindítja, koordinálja és ellenőrzi a   megrendelési folyamatokat a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig.

-Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a   tartalom tekintetében a visszajelzéseket.

-Informálja a megrendelőt a megrendelés   státuszáról.

-Frissíti a rendszereket a folyamat egészében   (SAP, eBEST, T-Systems Asset Manager).

-Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és   belső).

-Munkavégzés a szakmai vezető irányítása mellett,   szakmai protokollok mentén.

-Elkészíti a megrendeléseket és továbbítja őket a   beszerzési osztályra.

-Folyamatosan tájékoztatja a projektmenedzsert/requestert   a haladásról valamint a felmerülő nehézségek megoldásának lépéseiről.

-Kezeli a fogyasztói panaszokat a beszerzési   folyamat során.

Elvárások

-Felsőfokú végzettség

-1-3 év szakmai tapasztalat

-Jó kommunikációs készség

  •   Gyors felfogóképesség
  •   Monotonitástűrés
  •   Önállóság
  •   Felhasználói szintű informatikai ismeretek,   különösen Excel
  •   SAP alaposabb ismerete előny
  •   Felsőfokú német nyelvtudás
  •   Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű   részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok   menüpont

Keresés   állásazonosító alapján: 79605

PROFIL