www.cvonline.hu
Megrendelés ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.07.21.
Hirdetés azonosító: 836989
lejárt
FELADAT

Feladatok

  • Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek megrendeléseit (SW/HW beszerzését).
  • Elindítja, koordinálja és ellenőrzi a megrendelési folyamatokat a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig.
  • Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a tartalom tekintetében a visszajelzéseket.
  • Informálja a megrendelőt a megrendelés státuszáról.
  • Frissíti a rendszereket a folyamat egészében (SAP, eBEST, T-Systems Asset Manager).
  • Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és belső).
  • Munkavégzés a szakmai vezető irányítása mellett, szakmai protokollok mentén.
  • Elkészíti a megrendeléseket és továbbítja őket a beszerzési osztályra.
  • Folyamatosan tájékoztatja a projektmenedzsert/requestert a haladásról valamint a felmerülő nehézségek megoldásának lépéseiről.
  • Kezeli a fogyasztói panaszokat a beszerzési folyamat során.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors felfogóképesség
  • Monotonitástűrés
  • Önállóság
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek, különösen Excel
  • SAP alaposabb ismerete előny
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Fiatal és barátságos csapat
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és angol/német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése

Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 81071

PROFIL