www.cvonline.hu
Megrendelés ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 823578
lejárt
FELADAT

Feladatok

  •   Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek   megrendeléseit (SW/HW beszerzését).
  • Elindítja, koordinálja és   ellenőrzi a megrendelési folyamatokat a megrendelés beérkezésétől a   kiszállításig.
  • Figyelemmel kíséri a szállítási   idő és a tartalom tekintetében a visszajelzéseket.
  • Informálja a megrendelőt a megrendelés   státuszáról.
  • Frissíti a rendszereket a folyamat   egészében (SAP, eBEST, T-Systems Asset Manager).
  • Jelentést nyújt a megrendelő   félnek (külső és belső).
  • Munkavégzés a szakmai vezető   irányítása mellett, szakmai protokollok mentén.
  • Elkészíti a megrendeléseket és   továbbítja őket a beszerzési osztályra.
  • Folyamatosan tájékoztatja a   projektmenedzsert/requestert a haladásról valamint a felmerülő nehézségek   megoldásának lépéseiről.
  • Kezeli a fogyasztói panaszokat a   beszerzési folyamat során.

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Gyors felfogóképesség
  • Monotonitástűrés
  • Önállóság
  • Felhasználói szintű informatikai   ismeretek, különösen Excel
  • SAP alaposabb ismerete előny
  • Felsőfokú német nyelvtudás
  • Középfokú angol nyelvtudás
  •   Fiatal és barátságos csapat
  •   Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika   és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen   belüli előrelépési lehetőség
  •   Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Amit kínálunk

Kérünk, hogy magyar és angol   nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése   Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító   alapján: 81071

PROFIL