www.cvonline.hu
Megrendelés ügyintéző (Debrecen)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 753699
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Fogadja a belső- vagy külső ügyfelek   megrendeléseit (SW/HW beszerzését).

 - Elindítja, koordinálja és ellenőrzi a   megrendelési folyamatokat a megrendelés beérkezésétől a kiszállításig.

 - Figyelemmel kíséri a szállítási idő és a   tartalom tekintetében a visszajelzéseket.

 - Informálja a megrendelőt a megrendelés   státuszáról.

 - Frissíti a rendszereket a folyamat egészében   (SAP, eBEST, T-Systems Asset Manager).

 - Jelentést nyújt a megrendelő félnek (külső és   belső).

 - Munkavégzés a szakmai vezető irányítása mellett,   szakmai protokollok mentén.

 - Elkészíti a megrendeléseket és továbbítja őket a   beszerzési osztályra.

 - Folyamatosan tájékoztatja a   projektmenedzsert/requestert a haladásról valamint a felmerülő nehézségek   megoldásának lépéseiről.

 - Kezeli a fogyasztói panaszokat a beszerzési   folyamat során.

Elvárások

 - Felsőfokú végzettség

 - 1-3 év szakmai tapasztalat

 - Jó kommunikációs készség

 - Gyors felfogóképesség

 - Monotonitástűrés

 - Önállóság

 - Felhasználói szintű informatikai ismeretek,   különösen Excel

 - SAP alaposabb ismerete előny

 - Felsőfokú német nyelvtudás

 - Középfokú angol nyelvtudás

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Folyamatos fejlődési lehetőség az informatika és a nyelvek területén (párhuzamos német és angol nyelvhasználat), cégen belüli előrelépési lehetőség

 - Ergonomikus, modern munkakörnyezet a Tudásparkban

Kérünk, hogy magyar és német nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés  állásazonosító alapján: 79934

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió
Debrecen