www.cvonline.hu

Megrendelés - Koordinátor

  • A hirdetés 1124 napja lejárt

Az NCR csapata erősítésére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • napi kapcsolattartás az ügyfelekkel idegen nyelven szóban és írásban,
  • rendelések kezelése az ERP rendszerben,
  • kapcsolattartás a szállítmányozó csapattal, a rendelések megfelelő időben való kiküldésének érdekében,
  • készlet napi követése, a beérkező áruk helyzetének felügyelete, kapcsolattartás a beszerzőkkel,
  • kapcsolattartás a termeléssel, fontossági sorrend kialakítása és amennyiben szükséges, módosítások, változtatások lekövetése és kommunikálása az érintett felek felé.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség, szakképesítés lehetőleg külkereskedelem területén,
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás,
  • minimum egy év tapasztalat szállítmányozás/logisztika/ügyfélkezelés területén,
  • erős tudás MS Office programban, különösen Excelben,
  • kiváló kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt,
  • gyors problémamegoldó készség.

Előny:

  • második idegen nyelv,
  • Oracle rendszer ismerete,
  • Six Sigma/Lean rendszerek.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő