www.cvonline.hu

Megrendelés Koordinátor

  • A hirdetés 1374 napja lejárt

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás az ügyfelekkel idegen nyelven szóban és írásban
  • Rendelések kezelése az ERP rendszerben
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó csapattal, a rendelések megfelelő időben való kiküldésének érdekében
  • Készlet napi követése, a beérkező áruk helyzetének felügyelete, kapcsolattartás a beszerzőkkel
  • Kapcsolattartás a termeléssel, fontossági sorrend kialakítása és amennyiben szükséges, módosítások, változtatások lekövetése és kommunikálása az érintett felek felé

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség, szakképesítés lehetőleg külkereskedelem területén
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum egy év tapasztalat szállítmányozás/logisztika/ügyfélkezelés területén
  • Erős tudás MS Office programban, különösen Excelben
  • Kiváló kommunikációs képesség, szóban és írásban egyaránt
  • Gyors problémamegoldó készség

Előny:

  • Második idegen nyelv
  • Oracle rendszer ismerete
  • Six Sigma/Lean rendszerek

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő