Megrendelés koordinátor idegennyelvtudással (frissdiplomások jelentkezését is várjuk!)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.01.15.
Hirdetés azonosító: 691283

Folyékonyan beszélsz angolul és még egy európai nyelven (Francia, Német, Olasz, Spanyol, Portugál, Orosz, Cseh)? Szeretnél egy dinamikus és fiatalos nemzetközi csapat tagjaként dolgozni? Proaktív és precíz vagy?

Ha igen, ez az az állás, amit keresel!

Megbízónk, egy multinacionális telekommunikációs cég nevében keresünk:
Megrendelés koordinátort,
hogy csatlakozzon dinamikusan fejlődő budapesti szolgáltató központjához.

Feladatok:

Fő feladatok:
- Az ügyfelektől beérkező megrendelések fogadása, ellenőrzése és feldolgozása, megvalósíthatóság megerősítése
- A megrendelésekben előforduló hibák és eltérések lekövetése és proaktív megoldása
- Kapcsolattartás cégen belül és az ügyféllel a megrendelési folyamat teljes ideje alatt
- Ügyfélhívásokban és konferenciákon való részvétel a folyékony munkamenet fejlesztése érdekében
- Belső adatbázisok aktualizálása és a teljes megrendelési folyamat dokumentálása

Elvárások:

Elvárások:
- Frissdiplomások jelentkezését is várjuk
- Angol és még egy európai nyelv felsőfokú ismerete elengedhetetlen! (Francia, Német, Olasz, Spanyol, Portugál, Orosz, Cseh)
- Kiemelkedő kommunikációs készség, és ügyfél-orientált hozzáállás
- Proaktív, magabiztos és remek csapatjátékos személyiség
- Határidők betartása, pontosság és terhelhetőség

Amit kínálunk:

Amit ajánlunk:
- Versenyképes juttatások
- Dinamikusan fejlődő nemzetközi környezet
- Kiemelkedő karrier lehetőségek
- Idegen nyelvek napi használata
- Nyitott és fiatalos hangulat
- Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőségek

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján