Megrendelés kezelő német és angol nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3880)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.09.24.
Hirdetés azonosító: 973954
lejárt

Székesfehérvári, ipari folyamatszabályozó és mérőberendezések gyártásával foglalkozó multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Megrendelés kezelő német és angol nyelvtudással

A sikeres pályázó főbb feladatai:
- Rendelések felvétele, termékportfólió készítése a műszaki paraméterek és a kereskedelmi árak figyelembe vételével a vevői specifikációk alapján
- Folyamatos kapcsolattartás a német kereskedelmi irodával és a megrendelőkkel
- Vevői elégedettség folyamatos fenntartása
- Megrendelések nyomonkövetése, szükség esetén információ nyújtása a vevő számára
- A szükséges és megfelelő műszaki dokumentációk kiválasztása és összeállítása, az elkészített dokumentációk továbbítása a dokumentációs csapat részére
- A kiválasztott termékek szállítási határidejének meghatározása
- Az értékesítéstől és a kereskedelmi irodáktól beérkező módosítási kérelmek fogadása és rögzítése
- Folyamatos kapcsolattartás a többi gyárral és az értékesítéssel, annak érdekében, hogy a termékek legyártása időre megtörténjen

- Riportálás a vezetőség felé

A feladatkör betöltéséhez szükséges:
- Főiskolai vagy egyetemi végzettség
- Folyékony német és angol nyelvtudás
- Vevőszolgálati területen (megrendelés kezelésben) szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Kiváló kommunikációs készség, monotonitás tűrő képesség
- Ügyfélközpontú szemléletmód

Előnyt jelent:
- Mérnöki végzettség
- Oracle rendszer ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Multinacionális munkakörnyezet
- Kedvező juttatási csomag (sportolási lehetőség, nyelvi képzés, utazási támogatás,stb.)

Kérjük, fényképpel ellátott magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kovács Alexandra kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.