www.cvonline.hu
Megrendelés kezelő mérnök (Referenciaszám: PJ4659)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.29.
Hirdetés azonosító: 1057700
lejárt

Székesfehérvári fémipari, gyártással, összeszereléssel foglalkozó multinacionális megbízónk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Megrendelés kezelő mérnök

Feladatok:
- Beérkező rendelések műszaki szempontú ellenőrzése
- A vevői igénynek megfelelő konstrukció alkatrészlistájának összeállítása
- Összeépíthetőség ellenőrzése a rendelkezésre álló műszaki rajzok segítségével
- A szükséges rajz- illetve alkatrészigény küldése a társosztályoknak
- Napi kapcsolattartás a társosztályokkal e-mailben és telefonon (angol és magyar nyelven)
- Folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Elvárások:
- Középfokú- vagy felsőfokú műszaki végzettség
- Erős kommunikációs szintű angol nyelvtudás
- Windows alapú rendszerek (Excel, Word, Outlook) alapfokú ismerete
- PÁLYAKEZDŐK jelentkezését is várjuk!
- Jó csapatjátékos
- Pozitív, proaktív, vevőorientált hozzáállás

Előnyt jelent:
- Gyártásirányító rendszer kezelésében szerzett jártasság (pl. Oracle)
- Windows alapú rendszerek (Excel, Word, Outlook, Powerpoint) felhasználói szintű ismerete
- Gyártásban szerzett tapasztalat

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag
- Multinacionális vállalati kultúra, fejlődési lehetőséggel
- Stabil háttér

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgymezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Kováts Judit kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.

Link megjelenítése" data-width="100px" data-height="40px" data-colorscheme="light" data-layout="standard" data-action="like" data-show-faces="false" data-send="true">