Megmutatjuk, milyen egy jó hirdetés

A korábbi cikkünkhöz (Hirdetés, mint a versenyelőnyszerzés egyik eszköze) érkezett érdeklődéseknek köszönhetően elkészítettünk egy minta hirdetést, mely segítségül szolgálhat a személyzeti ügyekért felelős szakembereknek és vezetőknek az álláshirdetések elkészítésénél.

Három évtizedes múlttal rendelkező XY Kft. (www.xy.hu), a hazai informatikai piac meghatározó szereplője, melynek fő tevékenységei között szerepel a vállalatirányítási rendszerek fejlesztése.

Dinamikusan fejlődő csapatunkba keresünk

HR generalista

 munkatársat.

Feladatok:

  • HR rendszerek és folyamatok operatív szintű működtetése (pl. képzés, teljesítményértékelés, létszámgazdálkodás),
  • keresési és kiválasztási folyamatok aktív támogatása, koordinálása,
  • kapcsolattartás tanácsadó cégekkel,
  • vezetői döntéstámogatás,
  • HR rendszerek és folyamatok kialakításában és bevezetésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség HR területen,
  • 3-5 éves HR fejlesztési területen szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • munkajogi ismeretek,
  • tanácsadói mentalitás, üzleti gondolkodás,
  • magabiztos, határozott fellépés,
  •  önállóság, proaktivitás.

 Előnyt jelent:

  • multinacionális környezetben szerzett tapasztalat,
  • tréning program kialakításában, levezetésében szerzett gyakorlat

 Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag,
  • nemzetközi munkakörnyezet,
  • szakmai fejlődési és továbbképzési lehetőség,

 Munkavégzés helye: Budapest

A fenti minta és a korábbi cikkben leírtak figyelembevételével elősegítjük, hogy az álláshirdetésünkre olyan pályázók jelentkezzenek, akik valóban megfelelőek az adott pozíció szempontjából.

Fazekas Katalin
HR Tanácsadó