www.cvonline.hu

Megmunkáló üzemi labor vezető

  • A hirdetés 439 napja lejárt

Megmunkáló gépek csapatának szakmai irányítására keresünk munkatársat Megmunkáló üzemi labor vezető Pozícióba

Feladatok

  • A 3D mérőlabor erőforrásainak folyamatos biztosítása a termelés, valamint az új termék bevezetés számára
  • A mérőlabor csapatának szakmai irányítása és támogatása
  • Aktív részvétel a minőségirányítási rendszer és a vállalati folyamatok fejlesztésében;
  • Az előírt félkész és késztermék vizsgálatok időben történő elvégzésének, kiértékelésének és dokumentálásának szakszerű koordinálása
  • A gyártás engedélyezéshez szükséges méretriportok elkészítése és folyamatképességi vizsgálatok végrehajtásának felügyelete
  • Az üzemben használt mérőeszközök kalibrálásának koordinálása
  • Részvétel a termékauditok végrehajtásában

Elvárások

  • Gépészmérnöki, minőségbiztosítási mérnöki végzettség
  • 2-5 éves releváns/autóipari laborvezető tapasztalat
  • Öntödei és/vagy megmunkáló technológiában szerzett tapasztalat
  • ISO/TS16949 tapasztalat
  • Aktív angol nyelvtudás
  • Vezetői készségek
  • Önálló munkavégzés, terhelhetőség
Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol