www.cvonline.hu

MEGMUNKÁLÓ ÜZEM IGAZGATÓ (CNC forgácsolás)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Hirdetés azonosító: 970081

Megbízónk nemzetközi tulajdonú autóipari beszállító vállalat, termékeivel az elmúlt évtizedben jelentős piaci részesedést vívott ki világszerte. A nemrég befejezett fejlesztések eredményeképpen a magyarországi gyár létszáma közel kétszeresére nőtt, árbevétele megháromszorozódott. Versenyelőnyt jelent számára, hogy az új termék fejlesztési és bevezetési ciklust rövid átfutással és nagy megbízhatósággal tudja megvalósítani. A növekvő termelési feladatok teljesítéséhez számára keresünk tapasztalt és elkötelezett vezető szakembert az alábbi pozícióba:

Feladatok

  • A felelősségi körébe tartozó önálló gyártó egység teljes körű irányítása (500+ fő)
  • Az üzem vezetése , az optimális működés biztosítása
  • Aktív közreműködés a vállalati stratégiai tervezésben, a gyáregység operatív tervezésének irányítása
  • Termelési tervek, mennyiségi és minőségi elvárások meghatározása, teljesítés felügyelete
  • Aktív részvétel a költségtervezésben, termelési költségek optimalizálása, költségterv betartása
  • A vállalati célokban meghatározott termelési, hatékonysági, minőségi és egyéb mutatók elérése
  • Munkaerő-tervezés, munkatársak kiválasztása
  • Rendszeres jelentések készítése, vezetőségi értekezleteken való részvétel
  • Minőségbeli problémák kezelése
  • Aktív, felelős részvétel új projektek megvalósításában, fejlesztési javaslatok kidolgozásában, megvalósításában

Elvárások

  • Mérnöki diploma, ideálisan gépészmérnök gyártástechnológia, gyártásirányítás szakirány
  • Angolnyelv-tudás
  • Jelentős tapasztalat fémalkatrész gyártás, ideálisan CNC forgácsolás területén, elsősorban az autóiparban
  • Vezetési tapasztalat
  • Terhelhetőség, magas fokú stressz tűrés
  • Célorientált, határozott döntéshozatali képesség, együttműködést támogató vezetési stílus

Amit megbízónk nyújt

  • Nemzetközi cég, nagyvállalati környezet
  • Kiemelt jövedelem, vállalati gépkocsi

A munkavégzés helye

Közép-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MEGMUNKÁLÓ ÜZEM IGAZGATÓ (CNC forgácsolás), Közép-Dunántúl