www.cvonline.hu

Megmunkáló mérnök

  • A hirdetés 256 napja lejárt

Legyünk együtt sikeresek!

Gyártási tevékenységet folytató, induló vállalat részére keresünk szakembert a következő pozícióba:

Pozíció leírása:

Új megmunkáló (vágó, forgácsoló) gépek telepítése, beüzemelése, felügyelete;
Termelési folyamatok kidolgozása, később optimalizálása;
Ad-hoc jelleggel a műszaki problémák megoldása;
Megfelelő szerszámok biztosítása, berendezések működtetése;
Technológiai fejlesztési projektek koordinálása;
Új kollégák képzési tervének összeállítása, később képzések tartása;
Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése.

Követelmények:

Aktív angol nyelvtudás
Gépészmérnöki végzettség
Megmunkáló mérnöki tapasztalat

Munkavégzés helye:

ÉNY-Dunántúl

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Kiemelkedő bérezés, juttatási rendszer
Karrierlehetőség!!!

Helyek Győr
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Egyéb hasonló állások Önnek
Karbantartó (Létesítmény technikus)

Tesco-Global Áruházak Zrt.

Munkakör megnevezése: Karbantartó (Létesítmény ...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Danish speaking Request Coordinator