www.cvonline.hu

MEGMUNKÁLÁSI VEZETŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1116809

Megbízónk vevőkörében méltán elismert multinacionális Tier1 autóipari beszállító. Korszerű vas- és acélöntvény gyártó kapacitással rendelkezik, amelyhez jelentős méretű CNC megmunkáló üzem kapcsolódik. A növekvő vevői megrendelések magas színvonalú teljesítéséhez gyártókapacitását a közelmúltban bővítette.  A bővítéssel megalapozott piaci lehetőségek kihasználásához az alábbi munkakörbe keresünk műszaki szakembert:

Feladatok

  • Megmunkálási termelési folyamatok irányítása
  • Napi termelés tervek, darabszámok teljesítése, termelési tervszámok elérése
  • 12 szellemi munkavállaló koordinálása
  • Műszakvezetők irányítása

Elvárások

  • Fémmegmunkálásban szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú műszaki végzettség, vagy felsőfokú végzettség és középfokú műszaki végzettség
  • 3-5 év tapasztalat gyártásban (lehetőség szerint autóipar és/vagy fémmegmunkálás)
  • 2 év vezetői tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit megbízónk nyújt

  • Világszínvonalú, korszerű munkakörnyezet
  • Megújuló szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Nemzetközi piaci környezet
  • Versenyképes javadalmazási rendszer
  • Vállalati autó (jövedelemigénytől függően)

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: MEGMUNKÁLÁSI VEZETŐ, Tatabánya környéke