www.cvonline.hu

Megmunkálási mérnök

  • A hirdetés 1075 napja lejárt
Multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Megmunkálási mérnök munkatársat.

Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladat:
  • Megmunkáló üzemben a termelés folytonosságának biztosítása;
  • Felmerülő problémák kivizsgálása, megoldása, kiküszöbölése;
  • Karbantartási dokumentációk naprakészen tartása;
  • Folyamatos fejlesztések, hatékonyságnövelési és költségcsökkentési akciók kidolgozása, megvalósítása;
  • Részvétel új termék bevezetésben;
  • Együttműködés a kapcsolódó részlegekkel.

Képzettség típusa: Műszaki tudományok

Szükséges végzettség: Gépészmérnök végzettség

Tapasztalat:
  • Gépészmérnöki végzettség;
  • Forgácsoló területen szerzett minimum 5 éves tapasztalat;
  • Gyártástechnológia tervezésében, kivitelezésében szerzett tapasztalat;
  • Magas szintű CNC programozói ismeret;
  • Gyártásban - preferáltan autóipar területén - szerzett tapasztalat.

Előnyök:

  • Angol nyelvismeret;
  • Projekt jellegű feladatokban szerzett tapasztalat;
  • Gépbeszerzésekben szerzett tapasztalat;
  • Agilis, ambiciózus beállítottság.

Nyelvismeret: Angol, társalgási szint

Jelentkezés: magyar és angol nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen Szabó Olga tanácsadónál; tel.:22/507-570 vagy 30/337-6988 (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: SZ02ms

Helyek Fejér
Kategória Gyártás / Termelés