www.cvonline.hu

Megmunkálási mérnök (AO02)

  • A hirdetés 504 napja lejárt

Komárom-Esztergom megyei partnercégünk megbízásából keresünk

Megmunkálási mérnök

munkatársat.

Pozíció azonosító: mm

Kategória: Mérnök - Gyártás

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladatok

  • Megmunkáló berendezéseinek telepítése, beüzemelése, felügyelete;
  • Termelési folyamatok meghatározása és optimalizálása;
  • Gyártással kapcsolatos műszaki problémák kezelése;
  • Folyamatos fejlesztési projektek megtervezése és végrehajtása;
  • Gyártási dokumentációk létrehozása és folyamatos karbantartása;
  • Kapcsolattartás a kooperációs partnerekkel.

Elvárások

  • Gépészmérnöki vagy villamosmérnöki főiskolai / egyetemi végzettség;
  • Legalább három éves multinacionális gyártókörnyezetben szerzett gyártás-előkészítő mérnöki tapasztalat;
  • Magabiztos angol nyelvtudás;
  • Fém megmunkálás területén szerzett tapasztalat (forgácsolás, esztergálás, marás, kiegyensúlyozás);
  • CNC programozás;
  • Marási folyamatokban szerzett tapasztalat;
  • MS Office és SAP felhasználó szintű ismerete;
  • Akció orientált gondolkodás;
  • Jó kapcsolatteremtő képesség;
  • Folyamat menedzselési tapasztalat.

Előny

  • Autóipari tapasztalat;
  • Öttengelyes marási ismeretek;
  • Német nyelvtudás;
  • LEAN szemléletmód.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi email címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol